PERSONEN
Bestuurders
Ereleden
Deelnemers aan de
Nationale NOVA Wedstrijd sinds 1979 (met dank aan Jan Schoonen)
Hogenbijl-prijs
Baeten, Leo
1983
1983
2000
secretaris
2009
Blok, L.
1938
1939
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927
Boer, Dick 1932
1933 1938
1938
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927
1963
1981
1986
Brouwer Jr., H.
1942
Brumsteede, Emile 1957
1959
1962
Brusse, Wim 1959
1962
1963
Burkom, Frans van
1977
erelid
1988
Caelen, Jef 2009
Clement, J.L.
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927
Clercq, H. de 1939
1948
Couwenbergh, Wim
1984 voorzitter
1988
1988
UNICA medaille
2000
Cremers, Louis
1995
Dekker, Jan 1958
1959
1962 1963
1963
1964
1964
1966
1971
1978 1980
1981 1985
erelid
1987
Hogenbijlprijs
Dijkstra, Douwe
2009
Ebeling, Gert 1975
erelid
Eerden, Piet van
1972
1989 Hogenbijlprijs
1990
1995
1995
Eremedaille in GOUD verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau
UNICA 1996
1997
1998
1999
2000
UNICA 2000
2000 UNICAmedaille 2003
2004
2004 erevoorzitter Ridder in de Orde van
Oranje-Nassau
2004
2005
2006
2007
2007
2008
2010
2011 enz.
Eldik, Jan van 1946 1946
1959 1967
foto 1967
1981
Essing, Jan 1990
2003
erelid
2003
2003
Secretaris Generaal UNICA
2004
Eulderink, Fr.
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927
1942
1945
Franken, Mannus 1932
1934
1941
1953
1954
1953
Mensch en
Kunstenaar
Franx, Jan
1999
Grevenstuk, Martin 1989 UNICA-medaille
1992
Helleman, 1963
Hendriks, Dries 1952
1953
1953
1954
1956
1956
1958
1959
1959 1960
1961
1961
1961
1963
1963
1963
1967
1968
1968
toespraak1968
1971
10 vragen
1983
1996
UNICA medaille
2012
Herpen, Eugθne van
1970
Hornecker, Rudi
1939 1942
Horst, Ruud van der 2008
Hunningher, Joh. G.
1934
1953
1954
Icke, Cor 1949 1979
Immerzeel, Yvonne
2013
Jansen, A.F.E. 1939
1950
1969
Jansen, Bob 1961
1983
1998
Jasper, Bouke 2014
Jong, Arie de 1978 Stuurgroep
1978 buitenland 1979 UNICA-medaille 1981
1983
1983
1984
1985
1986
1990
1994
Secretaris Generaal UNICA
UNICA 1996
2000
webmaster
UNICA 2000
2000BDFAGoldeneNadel
2000
erelid
2003 2003
2004 2014
Klerk, Mary de 1966
1971
1973
1976
1982
1986
Kleyn, Jan A.
1998
Klooster, Boy van
1986
2007
Krijn, Leo R. 1932 1935 1936 lustrum-toespraak 1937
1938
afscheid 1939
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927
1945
Knegt, Dick 1932 1933
1934 1939
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927
1941
1941
1942
1942
1942
1947
1964
1968
Kooy, Aad 1987
UNICA-medaille
1995
Laan, Dick
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927
1945
1972
1973
Mac Gillavry, Bob
1963
Mei, C. van der 1947
Meyer, Hans
1995
Mol, J.C. 1932 1933
1938 1939
1941
1941
Kinowedstrijden vanaf 1927 1945
1954
1963
Oosterman, Wim 1983
1984
1992
erelid
1997
Ottink, Herman 2010
Pieλte, Joop 1958
1960
1960
1960
erelid
1961
1962 1963
1981
1991
2006
Plas, Hans 2004
2008
Rijsinge, Karel van
1963
1966
foto 1978
1984
1992
erelid
1997
2006
Rodbard, J.A. 1958
1958
1959 erelid
1960
Rotteveel, Willemien 2008
2013
Schoonen, Jan 1979
1979
1991
UNICA medaille UNICA
1996
UNICA 2000
2011
erelid
2011
2013
Ridder in de Orde van Oranje-Nassau
Siekmans, Henk
1995,
1996,
2004,
2010
Stam, Albert
1941 1946
Steen, Ruud
2007
Steenkuyl, Huib 2009
Tans, Martin 1959
1972
1972
erelid
1988
Teeninga, Ben 1963
Teering, Harry
2009
Teunissen, Rud.
1940
Thiel, Vic van 1981
Tietjens, Ed & Vera 1980
2012
Vecht, Jack
1995
Velden, Phine van der
1983
1995
Verheul,
Henk 1988
Hogenbijlprijs
2007
Verkaik, G.
1942
Vet, Jan
1972
erelid
1973
Vries, Barend de
2010
Weelderen, A.H.F. van 1946
Weeszenberg, Jan van 1971
correctie 1971
1989
1992
erelid
2007
2009
2010
Wijhe, Henk van 1980
erelid
Witteveen, Herman 1986
1986
1990
2007
Zoelen, C. van 1958
1959
1961
update:
18-10-2013